Kurumsal

Art Laborteknik, müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden, sürekli olarak gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu
ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendisine 'VİZYON' edinmiştir.

İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi tam olarak karşılamak ve satış sonrası hizmetlerdeki memnuniyetinizi sağlamak Misyonu ile, var gücümüzle çalışıyoruz.

 

 

MİSYONUMUZ

ART LABORTEKNİK ’İN; hizmetlerini ekip ruhuna uygun olarak ve üstün görev bilinci ile çalışıp günümüz teknolojisini kendi deneyimleri ile birleştirerek kaliteli hizmetler sunmaktır.

 

 

VİZYONUMUZ

ART LABORTEKNİK ;çalışanlarının üstün gayretleri ile ekip çalışma ahenginin ve  verimliliğin dolayısıyla rekabet gücünü arttırıp sürekli gelişen kalitesi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaran bir şirket olmak amacındadır.

Müşterilerimizin beklentileri ile örtüşen bazen onun da ötesine  geçen  hizmet kalitesi ile Laboratuvar Cihazları İthalat, Satış, Pazarlama, Montaj ve Teknik Servis Hizmetleri sektöründe kendisine sağlam bir yer etmeyi başarmıştır.

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

ART LABORTEKNİK olarak ,tüm hizmetlerimizi koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklıyoruz.Hizmetimizin ve Kalite yönetim sistemimizin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarımızın sürekli gelişiminin ve eğitiminin esas olduğuna inanıyoruz.

Çalışanlarımızın ve personelimizin düşüncelerinin,verdiğimiz hizmetlerde mükemmeli yakalamamızı sağlayacağına inanıyor ve onların sağlığı ve mutluluğuna önem veriyoruz.

Uygulanabilir şartlara uymayı taahhüt ediyoruz.

 

                                                                                                                                         GENEL MÜDÜR

                                                                                                                                          16.06.2017

 

CMS3W_PRODUCT_TITLE: 3WTURK CMS v7.0 CMS3W_DESIGN_TITLE: Prosigma